Goma me fellne , mercedes 18c

Shitet nga: etrit 14 Pri 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma me gjith fellne per mercedes dunlop 18c
qmimi:250 diskutohet
Nr: 045-684-473
Ferizaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim