Goma me fellne

Shitet nga: Fidan 21 Mar 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma shum pak te perdorura made in india .

hankook

optimo k715

165/70R13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim