Goma me fellne 15

Shitet nga: buli 07 Nën 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat te dimrit me fellne ose daras
205.65.15 M+S

045222030
049219218
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim