Goma me fellne 16 coll

Shitet nga: Alban 11 Pri 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma me fellne (te perdorura) 16 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim