Goma me fellne per BMW me 4 vrima

Shitet nga: wild 05 Mar 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN 4 GOMAT E REJA ME GJITH FELLNE JAN ME 4 VRIMA NR.15 QMIMI 120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim