Goma me fellne per Mercodes C klas

Shitet nga: Kemajl 11 Tet 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me fellne per Mercedes C Klas. Gomat jane shume te mira dhe komplet me shrafa. Çmimi 180 Euro. Per me shume informate ne tel; 044444837
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim