Goma me fellne

Shitet nga: avni 25 Shk 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma me fellne te ardhura nga gjermania gomat jan te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim