Goma me fellne

Shitet nga: Fidan 21 Mar 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma jon kan t shkodes po me siguri i bojn edhe kerrev tjera nuk jon perdor shum jan guma t veres .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim