Goma ml 3.2 dimer

Shitet nga: Besa 14 Nën 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Te perdorura 4 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim