Goma ne felne te hekurit 195/65/15 te golf 5

Shitet nga: D.z 29 Shk 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim