Goma nr 15\205\55 te veres

Shitet nga: Fidan 01 Pri 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat me bandash te FORDIT Jan 150 euro pa bandash 100e fix viber+37745945564
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim