Goma per BMW X5

Shitet nga: shpetim 27 Pri 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   500 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA PER BMW X5 SHUM PAK T PERDORTA 315/35 r20 - 275/40 r20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim