Goma per Mercedes

Shitet nga: Auto 27 Mar 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Mercedesbenz kater koma te reja vetem kti dimri jan vendos
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim