Goma per Renault Clio

Shitet nga: Kemajl 10 Nën 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Guma me bandasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim