Goma per dimer

Shitet nga: Amir 17 Nën 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes kater goma thuajse te reja per Audi A4. Gomat jane per sezonin e dimrit (M+S) te profilit 225 50 17 me fellne origjinal te Audise.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim