Goma per dimer Q7 235/60/18

Shitet nga: goma 26 Jan 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan te perdorura pak por shihni ne fotot jan Continenal per dimer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim