Goma per dimer nr 14

Shitet nga: Bekim 11 Nën 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma nr 185/65/14 per dimer shum te mira vetem nje dimer te perdorura me fellne te hekurit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim