Goma per landrover

Shitet nga: Visari 29 Jan 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma 215 =65=16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim