Goma per matora me 4 goma

Shitet nga: xxx 26 Mar 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
per motor 4 goma jan nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim