Goma per motorra

Shitet nga: Bobi 22 Mar 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 130/80/17
4 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim