Goma per ngarkues 12.00.R24

Shitet nga: enis 28 Sht 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma te reja te markes Michelin me nr 12.00.R24 per ngarkus greder etj..mund te konraktoni edhe ne viber +37744442503
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim