Goma per pirun 7-50-15 komplet me bandash

Shitet nga: Goma 7.50.15 05 Pri 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten tri goma per pirun 7-50-15 komplet me bandash. Gomat jane gati te reja, mund te shiten edhe nje nga nje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim