Goma per vere 205/55/16

Shitet nga: goma 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan te firmes misheling te njejta dy jan te vitit 2014 e dy jan te vitit 2011 te gjitha jan misheling
205/55/16
jan shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim