Goma shum te mira M+S 205/65/16 C

Shitet nga: beli 12 Shk 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma shum te mira M+S dimer-ver 205/65/16 C.bojn per gjipa


045506878
049222323
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim