Goma të veres 245 40 18

Shitet nga: Përparim 31 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 copa goma të veres 245 40 18


Vërejtje:
Zbritje çmimi, nga 100 në vetëm 80 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim