Goma te Dimrit

Shitet nga: imer 24 Nën 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   170 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te dimrit 4 cop tperdoura
Jan te ardhura nga zvicra
jan 205\60 R16
tel'044343648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim