Goma te Ndryshme

Shitet nga: Arben 06 Maj 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   40 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 copa michelin 245 / 45 r 18 40euro , , 2 copa 185/60 R 14 20Euro , 2 copa Ms 195/65 R 15 20euro edhe do tjera 205/55 R 16 , 205/60 R 15 ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim