Goma te Reja me numer 13&14&15&16

Shitet nga: Kadri 13 Dhj 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
165\70\13 # 30 ero
165\65\13 # 30 ero
175\70\14 # 35 ero
185\65\14 # 35 ero
185\R14\C# 45 ero
195\65\15 # 35 ero
205\55\16 # 40 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim