Goma te dimrit (PIRELLI dhe MICHELIN)

Shitet nga: Nexhmedin 07 Tet 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te dimrit Pirelli 205/55/16 qmimi 110
Goma te dimrit Michelin 205/55/16 qmimi 110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim