Goma te dimrit continental 195.65.15 me fellne ..

Shitet nga: Goma 23 Mar 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te njejta te ardhura nga jasht per golf 5 me rrotkapne origjinale te VW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim