Goma te dimrit 15 me bandash boj ndrrim

Shitet nga: Avni 18 Dhj 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e dimrit nr 15 jan me bandash me 4vrima plus rrotkapne Boj ndrrim me ajfon ose dru
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim