Goma te dimrit CONTINENTAL 205/55/17. ..4cop

Shitet nga: Mentor 12 Dhj 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 70%te reja cmimi per cop- nuk diskutohet
Tel:viber+watss all
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim