Goma te dimrit M+S 195/65R15 michelin

Shitet nga: luli 24 Gsh 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat michelin 195/65R15 1 par M+S edhe 1 pare te veres ( Gomat jan nga 3 copa )

Tel: 044429905
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim