Goma te dimrit me fellne 15

Shitet nga: Buli 10 Nën 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me fellne 15
Ose ndaras
045222030
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim