Goma te mira R 16 (M+S) 205/55

Shitet nga: Armendi 11 Pri 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   75 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan shum te mira tri goma jan qift nja tek kan profil te mir mund ti shihni ne foto te gjitha detajet tri gomat qift jan made in slovenia ajo tek made in germany.
Ju pershendes faliminderit.
Viberi ne numrin e shpalljes
Qmimi fundit 55€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim