Goma te reja prodhimi kumho 185-14c

Shitet nga: kujtim 17 Tet 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma te reja prodhimi kumho 185-14c.qmimi 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim