Goma te reja te dimrit 205/55/16

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ntsh Varoshi 27 Nën 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Na gjeni tek Ntsh Varoshi rruga e Reqakut 500m pas ETC

Facebook:https://www.facebook.com/ntshvaroshi?fref=
Tel :04559538
Viber : +37745259538
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim