Goma te veres 255/40/R17 Bridgenstone

Shitet nga: Mentor 28 Jan 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te veres jan vetem 2 cop 70% te reja...
Kontakti viber+watss all...0038649155581
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim