Goma te veres me fellne per Audi 195/65 R15

Shitet nga: Goma 09 Pri 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 copa Goma te veres me fellne per Audi 195/65 R15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim