Goma te veres

Shitet nga: Fidan 22 Mar 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te veres te perdorura shum pak ,
dimenzioni:165/70R13
Firma :Henkok
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim