Goma

Shitet nga: egzon 21 Shk 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 goma 145 80 13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim