Goma

Shitet nga: jetmir 05 Mar 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim