Goma

Shitet nga: musa 23 Mar 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te perdorura kem shum lloje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim