Goma

Shitet nga: musa 04 Pri 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kemi te gjitha llojet e gomave nga nr 13 deri nr 21qmimi fillon nga 10 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim