Goma

Shitet nga: Dini 27 Tet 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes dy Goma M+S
Profili 195-65-15
Ne gjendje te mir dhe te shfrytzushme
Qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim