Goma

Shitet nga: naim 19 Nën 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e gjipit 35 euro copa jan shum te mira i jap me garancjin qe nuk jan te dimtuara .e bej montimin e tyre dhe ballancimin dhe jam garanci numri oer kontakt 044690507

numri gomav 225 60 18 jan shum te mira gjinndem ne talinivc te muhagjerve vullkanizer fuli

shiten dhe gomat me numer 225 45 18 me qmim 45 euro per cop te ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim