Goma

Shitet nga: Arsim 23 Nën 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te reja me bandash per vw M+S, shiten me bandash.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim