Gomat 225 45 18

Shitet nga: naim 14 Nën 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat shum shum te mira shumpak te perdorura tesapo ardhurs nga zvicrra qmimi per cop 45 euro numri per kontakt
044690507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim