Gomat 225.45.17 4 copa M+S

Shitet nga: Gomat 13 Mar 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 copa goma pirelli 225.45.17 m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim