Gomat per gjipa shum te mira 18

Shitet nga: naim 10 Nën 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e gjioit jan shum te mira jan 18 coll qmimi per cop asht 45 euro numer per kontakt 044690507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim